kompletná ponuka
kompletná ponuka
 

Naše značky

Borges olivové oleje a octy

BorgesNejrozšířenější značka olivových olejů na světě. Značka s neustálou marketingovou podporou a komunikací v médiích a PR. Borges je vyhledávaný pro svůj stálý charakteristický bouquet, který získává pečlivým výběrem oliv do vyvážené kompozice. Kompletní řadu olivových olejů včetně jednodruhových olivových olejů Exclusive a Bio produktů doplňuje sortiment vinných a ovocných octů.

SOS rýže

sosRýže prémiové kvality s dlouhodobou pozicí na našem trhu. Sortiment tvoří nejoblíbenější rýže s klasickým středním zrnem a dlouhozrnná rýže, kterou doplňuje rýže ve varných sáčcích a rýže vaporizovaná. Skvělé vlastnosti rýže SOS při vaření ocenili i kuchaři Quan nebo David Diaz, šéfkuchař značky Cooldist Delicatesse.

Manolita luštěniny

manolitaKvalitní luštěniny. Dokonalý výběr, rozmanité druhy a jemná chuť.

Calvo tuňák

calvoBohatý sortiment výběrového tuňáka v konzervách, ze kterého si vyberou i spotřebitelé s různými dietami. Calvo neustále inovuje a přináší produkty s konceptem zdraví: světlý tuňák s nízkým obsahem soli nebo nové chutě: světlý tuňák v olivovém oleji s oreganem nebo s příchutí česneku...

Jupema autentické olivy španělských chutí

jupemaDíky zpracování bez tepelné úpravy si tyto olivy zachovávají autentickou chuť. Široká paleta odrůd oliv a delikátních zeleninových pochoutek. V praktickém balení, které uchovává produkt i po jeho otevření. Různé způsoby použití: prodej na váhu, přímá konzumace, do salátů, na pizzu, atd.

Limena Fresh&Cool 100% chlazené šťávy

premiumChlazené ovocné šťávy přímo z odšťavněného ovoce. NĚCO JINÉHO. Nové šťávy Premium FRESH & COOL. NĚCO ODŠŤAVNĚNÉHO. Všechny jsou 100%,  přímo z odšťavněného čerstvého ovoce ihned po sběru. NĚCO PŘÍRODNÍHO. Bez přídavku cukrů. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. Bez přidání vody, barviv a konzervantů. NĚCO CHLAZENÉHO. Nejsou z koncentrátu. Jsou šetrně pasterizované a je třeba je uchovávat v chladu.

Ian rajčatové omáčky

ianPřírodní rajčatové omáčky připravené bez zahušťovadel, barviv a konzervačních látek. Drcená rajčata bez slupky a semínek, ochucené solí. Salsa pizza- konzistence, která výborně drží na pizza korpusu. Hotová omáčka z rajčat smažených na
slunečnicovém oleji s cibulkou, výborná tradiční chuť.

Appel rybí speciality

appelPrvotřídní rybí lahůdky v konzervách. Delikátní sledě, losos, uzenáče, tuňák, sardinky, kořeněné omáčky, zelenina a další výborné ingredience. Vynikající chuť a výrobky, které APPEL nabízí, jsou výsledkem kombinace kvalitních receptů, čerstvých ingredienci a prvotřídních výrobních procesů.

Casa Emilia Rapesan

casa-emiliaSušený strouhaný sýr parmezánového typu.

Muffiny Körfest

korfestNejvětším tajemstvím značky Körfest jsou jejich vynikající Muffiny. Pouze značka jako Körfest, značka vybraných neodolatelných výrobků s mnoha inovacemi toho může dosáhnout. Muffiny Körfest jsou exklusivní výrobky zhotovené z těch nejlepších surovin. Muffiny Körfest mají ideální velikost, jsou vyrobené z jemného , kyprého těsta a plněné originálními a vynikajícími krémy. Nevyžadují manipulaci. Každý kus je zabalený v elegantním "tulipánu" z papíru. Stačí nechat rozmrazit a vychutnávat si delikátní chuť.

Cecinas Pablo speciality ze sušeného masa

ecinasŠpanělská rodinná firma má své sídlo ve městě Astorga, oblasti León. Vysoká kvalita a lahodná chuť, to je výsledek kombinace tradičních postupů a moderních technologií při zpracování produktů. Mezi nejznámější výrobky ze sušeného vepřového masa patří Jamón Serrano, Jamón Ibérico a Chorizo. Cecinas Pablo se specializuje i na sušené hovězí maso a výrobky z něj, zvané Cecina.